sobota, 9 sierpnia 2014

Minął rok. :)

Dziś jest rok odkąd jest u mnie Lena, to dla mnie dość ważny dzień bo serio się cieszę że to już rok! :3 Pamiętam jak ją dostałam, od razy było coś w stylu 'ale ona śliczna i te oczy!' później wig przeszedł metamorfozę, czyli rozpuszczenie i wyprostowanie kucyków Mami.. był to koszmar ale nieco później wyglądała *jak dla mnie* uroczo! :) Potem obitsu i nowy wig do tego chipy! ^^ Nieco później odkryłam 'pullip'we facebook'i' no grupy i inne dziewczyny które dzielą się pasją na facebook'u :) Mam nadzieję że moja aktywność z Leną będzie bardzo duża :) Przedwczoraj miałam nawet drugą lalkę zamawiać, ale później zdrożała chyba o 40/50 zł i mi się odechciało, ale mam nadzieję że Lena kiedyś będzie miała siostrę :3 No to chyba tyle bo nie chcę się rozpisywać a jeszcze zdjęcia czekają :)

Piosenka -w ogóle nie pasuje do zdjęć ani postu ale lubię ją- :D
 https://www.youtube.com/watch?v=A1OqtIqzScI&hd=1MODLI


SIĘ! :D

 


Z tego jestem najbardziej zadowolona c;Mam tyle zdjęć wybrałam te w miarę ładne :) Dziękuję, do napisania i miłego dnia! :)

3 komentarze:

 1. Jej, cud miód lalka!!!!!!
  Blog też ;)
  Pozdrawiam. :33

  OdpowiedzUsuń
 2. Lena - uwielbiam tę pannę i to imię!
  Rok tak szybko minął. Pamiętam jak ponad 2 lata temu otwierałam swoją Henri a już za 3 dni będę świętować rok odkąd jest u mnie Queen :') Takie rocznice niesamowicie cieszą!

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna laleczka :)
  Zapraszam na mojego bloga :)
  Jeśli ci się spodoba zaobserwuj :)

  http://verybeautylife.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Strasznie się ciesze że chcesz zostawić komentarz, dziękuję bardzo. To bardzo motywuje do dalszego działania :D