About me.

 Olga to dziewczyna o blond włosach i zielonych oczach. Już 1.10 skończy 15 lat - chodzi do trzeciej gimnazjum. Bloguje od 3/4 lat. Zaczynała z Monsterkami, później z blogiem o modzie a teraz wylądowała z pullipami. Interesuje się fotografią - w każdej postaci, no i oczywiście lalkami. :)

Do wszystkiego ma swoje zdanie. Chodzi własnymi ścieżkami i stara się nie zawadzać innym na ich ścieżkach. Nie lubi Polski, uważa że to najbardziej nietolerancyjny kraj na świecie. Jest sobą i nie lubi kiedy ktoś udaje kogoś kim nie jest. Nie przejmuje się co ludzie o niej sądzą bo tak naprawdę nic o niej nie wiedzą. Nienawidzi przedmiotów ścisłych. Uwielbia patrzeć na rozwijające się cosplay'erki i chodzić w swojej fioletowej peruce. Jej idolkami są Selena Gomez, Lily Collins i Katherine Mcnamara. Po uszy zakochana w panach z książek Cassandry Clare, więc czasem zdarza jej się podpisać nazwiskiem Herondale.  

  
 W wolnym czasie czyta książki lub ogląda anime. Jest bardzo zaangażowanym graczem w transformice, czego się nie wstydzi bo może nazywać się pro na survivorze. haha! Nałogowo słucha Years & Years, Happysad'u i vocaloidów.
 Jej ulubione anime to Hamatora The Animation, Tokyo Ghoul, Gosick, Noragami, Karneval i Ouran High School Host Club. Jeżeli chciałby ktoś do mnie napisać, naprawdę byłoby mi miło.
Facebook:  https://www.facebook.com/Fumii.chaan
Tumblr: wiem nazwa nie powala
Transformice: Bureczeko
Słodki Flirt: Burkowa11 i Burkowa
 Pinger: http://burkowa.pinger.pl/
Snapchat: burkowa58

1 komentarz:

Strasznie się ciesze że chcesz zostawić komentarz, dziękuję bardzo. To bardzo motywuje do dalszego działania :D